ďťż

ELEDOM Eugeniusz Dombrowski, ul. Bydgoska 14, 87-100 Toruń, tel. 601 624 681

niedziela, 15 grudnia 2019 r.

 
 

SYTEMY ODKURZACZA CENTRALNEGO

 

Firma ELEDOM zajmuje się instalacją systemów odkurzacza centralnego BEAM. Jest to kompleksowe rozwiązanie zapewniające higienę we wszystkich pomieszczeniach budynku przy zachowaniu niespotykanego dotąd komfortu oraz funkcjonalności.

Zalety systemu odkurzacza centralnego BEAM:

1. Higiena - powietrze z odkurzacza po przejściu przez filtr wydalane jest na zewnątrz budynku, co zabezpiecza użytkownika odkurzacza i jego mieszkanie przed bezpośrednim stykaniem się ze szkodliwymi mikrocząsteczkami oraz bakteriami i roztoczami. Takiego komfortu nie zapewniają tradycyjne odkurzacze, nawet te z filtrami wodnymi. Ponadto odkurzacz BEAM oczyszcza w czasie pracy powietrze w pomieszczeniu, zmniejsza także zawartość w nim alergentów.

2. Funkcjonalność - Długi elastyczny wąż ssący pozwala dotrzeć do każdego zakamarka mieszkania, nawet znacznie odległego od gniazda, dzięki czemu użytkownik oszczędza własny czas i energię. Nie wie, co to splątany przewód, przenoszenie odkurzacza w różne miejsca, częste opróżnianie pojemnika na śmieci. Odkurzacz BEAM ma pojemnik tak duży, że czyści się go co kilka miesięcy, co jest dodatkowym jego atutem.

3. Cisza, spokój i wygoda - Odizolowanie odkurzacza z silnikiem od pomieszczeń sprzątanych daje możliwość odkurzania nawet nocą. Przy 30-litrowej pojemności zbiornika oraz braku worka papierowego czynności związane z opróżnianiem odkurzacza z kurzu i śmieci wykonujemy dwa lub trzy razy do roku. Zbiornik na kurz i śmieci posiada przez całą długość okienko, które pozwala na sprawdzenie stopnia jego zapełnienia; bez konieczności zdejmowania go z obudowy.

4. Uniwersalność i prostota - Odkurzacz BEAM można zainstalować w domach mieszkalnych, obiektach aktualnie budowanych oraz już stojących. Montaż rur i gniazd wykonuje się samemu, po zapoznaniu się z naszą instrukcją lub zleca autoryzowanej firmie współpracującej z nami. Instalowanie urządzeń da się realizować stopniowo. W zależności od możliwości finansowych można najpierw zaopatrzyć się w rury i gniazda, by zamontować je w pomieszczeniach, w drugiej fazie zakupić odkurzacz wraz z osprzętem.

 
 

Zobacz jak zbudowany jest system odkurzacza centralnego

 

Zobacz dostępne modele jednostek centralnych

 

Zobacz dostępne urządzenia peryferyjne